Gradski fudbalski savez Sombor u petak, 6. februara održano je drugu registracionu sednicu u ovom prelaznom roku. Najjači posao ove nedelje obavila je ekipa Ravangrada 2018. Redove ekipe sa Gradskog stadiona pojačalo je šest igrača. Mihajlo Lakić se vraća iz Bačnog Brega, a Dalibor Prodanović iz Hrvatske. Ekipa Siniše Lazića „jača“ je i za Matiju Stanojevića (Tekstilac), Nikolu Švedića (Sirig), Strahinju Medića (AFK Ada) i Nikolu Bešića (Mladost Kruščić). Radnički je angažovao još dva igrača. U njhov tabor su stigla još dva igrača. Božidar Tašić dolazi iz ekipe Stubal, a Luka Čarširan iz Žaka. Prošle nedelje redove „crveno – belih“ su pojačali: Marko Adamović i Filip Stefanović (Žak), Igor Grgić (Dinamo 1923), Bogdan Stanković (OFK Odžaci), te Luka Prodanović (Hrvatska). „Željezničari“ su doveli Vukašina Popića iz prigrevačkog Bratstva 2019, te mladog Doriana Žorića (Internacional 2020). Staparski Hajduk doveo je ino-pojačanje. „Plavo – beli“ dres zadužio je malo poznati Alexander Szabo koji dolazi iz Austrije.
Ravangrad se dodatno pojačao
