Čistka u Kuli

Fudbaleri kulskog Hajduka 1912 započeli su pripreme za prolećni deo sezone. Uprava kluba saopštila je da su sporazumno prekinula saradnju sa čak devet igrača. Dres su razdužili: Bogićević, Slijepčević, N.  Radović, O. Radović, Balabanović, Ćuk, Đokić, Marković, Srdić. Svima njima se srdačno zahvaljujemo na velikom trudu i doprinosu koji su dali za Hajduk i želimo im mnogo uspeha u daljoj karijeri – stoji u saopštenju Kuljana. Sa druge strane angažovani su Luka Grgić, Nikola Marjanović i Marko Balaš. Luka i Nikola dolaze iz redova novosadskog Kabela. Obojica imaju iskustvo i nastupe u višem rangu takmičenja i nesumljivo će biti velika pojačanja za ekipu iz Kule. Marko dolazi iz Veternika, a pre toga je nastupao i Jedinstvo iz Rumenke.