RK Soko: Tri „Zmajeve“ medalje

Rvački klub „Fruškogorac“ organizovao je u Sremskoj Kamenici tradicionalni turnir „Trofej zmaja„. Na istom su nastupila i četiri takmičara Rvačkog kluba Soko. Sva četvorica „Sokola“ osvojila su medalje, od kojih su tri zlatne i jednu bronzanu. Aleksej Filipović se vratio i pokazao da ponovo može uspešno da se takmiči. Vasilije Milić, sada prvi put osvaja zlatnu medalju. Najiskusniji Stefan Grba, dominirao je u svojoj kategoriji, dok je Vuk Marković morao da se zadovolji bronzanom medaljom – saopštio je njihov klub.