Radnički završio ligu na osmoj poziciji

U nedelju, 14. septembra rvački Radničkog nastavili su takmičenje u Super lige Srbije. Kako se navodi u klupskom izveštaju, oni su ušli u drugi krug sa pobedom nad Sentom i predajom od strane Kragujevca. U prvom meču proteklog vikenda nastupili su protiv Potisja iz Kanjiže. Poraženi su rezultatom 6:2, a pobede su zabeležili Kristian Dobi i Bojan Andrić. Naredni rival bila im je bila ekipa Vojvodina iz Novog Sada. Izgubili su rezultatom 5:3, a poene su zabeležili Danijel Špoljarić, Kristian Dobi i Milan Majski. U trećem sastali su se gradskim rivalom, ekipom Sokola koji je trijumfovao sa 6:2. Pobede su zabeležili Danijel Špoljarić i Milan Tolić. Za ekipu su nastupili: Đan Bordž, Simon Krstić, Srđan Todorović i Nikola Bikicki. Ekipa Radničkog završila je Super ligu Srbije na osmoj poziciji u konkurenciji deset ekipa. Bilten možete videti u prilogu.