Sivčani istakli visoke ciljeve

Tokom letnje pauze Fudbalski klub Polet iz Sivca uradio je dodatnu rekonstrukciju igračkog kadra. Kako je saopšteno, novi trener kluba biće Goran Laličić, a „plavo – beli“ dres zadužili su Marko Matijašević, Darko Polić, Filip Faćol. Želimo vam puno uspeha, zdravlja i zajedničkih pobeda u dresu Poleta – navodi se u saopštenju uprave kluba. Ovim informacija, treba dodati i da će dosadašnji trener Milan Živković – Mikser, koji je do sada vodio kako seniorsku ekipu, tako i mlađe kategorije, od sada biti isključivo posvećen radu sa najmlađima. Njegovo iskustvo i predanost biće veliki podstrek budućim generacijama Poletovaca – navodi se u klupskom izveštaju. Uprava ekipe iz Sivca od srca se zahvaljuje dosadašnjim igračima Radomiru Romiću, Sergeju Strunjašu, Nikoli Sekuliću, Marku Stojanoviću i Danilu Jankoviću na svemu što su pružili našem klubu. U prvom meču nove sezone Polet će se sastati sa ekipom Dinama iz Bačkog Brega. Utakmica se igra u terminu od 17.30 časova.