Svrkota i Zorić na vrhu

Klub stonog fudbala objavio je izveštaj sa upravo održanog novog kola Ravangrad lige. Kako je saopšteno, uzbudljivo kolo je iza nas, mlađani Svrkota polagano vraća svoju formu na zadovoljavajući nivo. Ozbiljna konkurencija pokazala je da se igra do poslednje lopte isplati, ali i da izraz odustajanje nepostoji kao opcija potvrdio je i Zorić sjajno odigranim partijama. Klupski čelnici, uputili su čestitke pobednicima i svim igračima na prikazanoj igri i fer pleju, uz napomenu, da se danas od 18 časova, očekuje nas nova tura super sjajnih poteza i mečeva.