Nataša Lukić završila nastup na EP

Bokserski klub Sombor objavio je na svom instagram nalogu da je somborska takmičarka Nataša Lukić završila nastup na Evropskom prvenstvu u boksu koje se održava u Novom Pazaru. Kako je objavio njen trener Stojan Knežević, ona je preglasavanjem (3:2) poražena od predstavnice Azerbejdžana, inače, prošlogodišnje vicešampionke Evrope. Knežević je istakao da je naša bokserska bila bolja u prvoj rundi, u drugoj je bila još ubedljiva, ali su sudije rundu dodelile rivalki, te da nekome očigledno smeta uspeh BK Sombora i mladih takmičarki iz Sombora, što je za osudu. „Znam i verujem da će Nataša napraviti rezultat, pre ili kasnije, jer verujem u nju i znam da je ona naša budućnost, a do sada nikad nisam grešio u procenama“ – zaključio je trener Bokserskog kluba Sombor.