U Odžacima prvi put organizovan turnir u nožnom tenisu

Na inicijativu člana opštinskog Veća za sport i omladinu Dragana Grmuše i sportista opštine Odžaci, a uz podršku lokalne samouprave, na platou Sportskog centra održan je prvi turnir u nožnom tenisu. Isti je okupio veliki broj gledalaca trajao je dva dana, a takmičilo se 32 ekipe. Učešće na ovogodišnjem turniru uzeo je i šampion u tekbolu Bogdan Marojević iz Novog Sada. Ovoj sportskoj manifestaciji, za koju se organizatori nadaju da će u godinama koje dolaze poprimiti epitet tradicionalne, prisustvovala je i predsednica opštine Odžaci Isidora Đaković. Njenim prisustvom opštinska uprava je potvrdila da će davati podršku svim vidovima sportskih aktivnosti i manifestacija koje za cilj imaju promociju zdravih stilova života. Turnir je, po rečima organizatora imao za cilj promociju sportske rekreacije i kvalitetno provođenje slobodnog vremena.