U organizaciji Ženskog veteranskog rukometnog kluba „Sombor“, danas je otvoren sedmi (7.) Međunarodni rukometni turnir veterana i veteranki, koji se održava u Gradskoj hali „Mostonga“. Ispred lokalne samouprave, otvaranju turnira prisustvovali su član Gradskog veća za oblast sporta, dece i omladine Ognjen Andrinčin i predsednik Sportskog saveza grada Sombora Miloš Mijić. Tom prilikom, gradski većnik Andrinčin pozdravio je sve učesnike turnira i poželeo im dosta sportske sreće i prijatno provedeno vreme u Somboru, te zvanično otvorio rukometni turnir pod nazivom „Fijaker stari 2024“. U sedmom po redu Međunarodnom rukometnom turniru koji će trajati dva dana, učestvuje oko 180 takmičara i takmičarki iz Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Srbije. Finalne utakmice u ženskoj i muškoj kategoriji su zakazane za drugi dan takmičenja kada će biti i dodela priznanja i pehara za najuspešnije.


