Radnički potvrdio područni status

Fudbaleri Radničkog potvrdili su status u područkoj ligi Sombor. „Crveno beli“ su u revanšu remizirali sa ekipom Starog Grada. Viđeno je šest golova, po tri u oba dela meča. Gosti su poveli pogotkom Veljka Vukadinovića već u 7. minutu. Samo desetak minuta isti igrač je duplirao prednost. Domaćin je u 32. minutu smanjio zaostatak pogotkom Ognjena Balinovića. U osmom minutu nastavku Maletin je poravnao rezultat. Vukadinović je u 75. minutu ponovo doveo Radnički u vođstvo, da bi u trećem minutu nadoknade vremena Vignjević izjednačio na 3:3. Izveštaj sa utakmice možete videti u prilogu. Da podsetimo, prvenstvo somborskog područja za sezonu 2024/2025 počinje 17. avgusta. U narednoj sezoni Sombor će imati četiri predstavnika: Žak, Dinamo 1923 (Bački Breg), Ravangrad 2018 i Radnički.