Đurđeviću zlato, Stojičiću srebro

Proteklog vikenda u Sremskoj Mitrovici je održano atletsko prvenstvo Vojvodine za pionire i pionirke. Atletski klub Maraton nastupio je svojim takmičarima, koji su i ovog puta imali nekoliko zapaženih rezultata. Prvo mesto i zlatnu medalju osvojio je Milan Đurđević u bacanju kugle. Pobednički hitac iznosio je 13.27 metara. Odmah iza njega bio je Đorđe Stojičić koji je bio drugoplasirani sa 12.77 metara. Isto odlično osvojio je i Filip Nikolov u trci na 100m. Štafeta u sastavu: Sofija Cvetković, Anja Vodeničar, Anastasija Borić i Milica Zanze osvojila treće mesto i bronzanu medalju. Bez postolja su ostali Sofija Cvetković u trci na 300m sa rezultatom 43.68 sekundi, kao i Lazar Kukić u trci na 800m. Oboje su svoje trke završili na četvrtom mestu