„Panteri“ zakazali u „Šumicama“

Rukometaši Sivca 69 poraženi su u okviru 16. kola Super B lige Srbije Sever – Centar od ekipe SU Lavovi sa 29:21 (14:8). Gosti su neslavno otvorili meč, pošto su na prvi pogodak čekali punih 19. minuta. Do tog momenta primili su deset golova. Ipak, u poslednjih deset minuta prvog poluvremena uspeli su Sivčani da se priberu i na odmor odu sa šest golova zaostatka. Tokom drugog dela uspeli su da priđu na minus 5, ali više od toga nisu mogli. Aleksa Vesković bio je najbolji domaći pojedinac sa osam postignutih golova. U poraženom sastavu Luka Vemić je pet puta zatresao mrežu domaćeg gola. Izveštaj sa utakmice možete pogledati u prilogu. Nakon ovog kola ekipa iz Sivca drži desetu poziciju sa šest bodova. Naredni rival biće im Lavovi iz Bačke Palanke. Susret se igra u nedelju, 3. marta od 18 časova.