Atletičari uzeli četiri zlata na prvenstvu Vojvodine

U subotu, 24. juna u Sremskoj Mitrovici je održano atletsko prvenstvo Vojvodine za starije juniore i juniorke (U20). Među učesnicima ovog pokrajinskog  prvenstva bili su u atletičari somborskog Maratona. Mladi Somborci osvojili su pet medalja, od kojih četiri zlatne i jednu srebrnu. Stefan Marić je sa vremenom 11.54 zauzeo prvo mesto u trci na 100m. U istoj disciplini Nikola Stanković je osvojio drugo mesto sa vremenom 11.63 sekundi. Mihajlo Katanić (49.21) je postao prvak Vojvodine na 400m, dok je Miloš Maksimović sa vremenom 2.01,40 minuta trijumfovao na duplo dužoj deonici. Štafeta u sastavu Gregor Sekulić, Stefan Marić, Aleksandar Nagovanović i Mihajlo Katanić pobedila je u trci na 4×100 metara. Oni su svoju deonicu istrčali sa vremenom 43.91 sekundi.