Bezdanci pobedom zatvorili prvenstvo

Rukometaši bezdanskog Grafičara i Kljajićeva utakmicom poslednjeg 14. kola zaključili su prvenstvo Treće lige Vojvodine – grupa Sever. Domaćin je furiozno otvorio utakmicu i već na isteku osmog minuta imali su vođstvo od 6:1, a nakon prvih pola časa igre imali +8 (18:10). U nastavku je viđena izjednačena igra oba tima, domaćin je rutinski sačuvao stečenu prednost sa poluvremena i sezonu zaključio petim trijumfom. Najbolji pojedinac u pobedničkom timu bio je Dejan Totović sa pet pogodaka. U gostujućem dresu dominirali su Nikola Vorkapić sa osam i Milan Dragaš sa šest golova. Bezdanci su prvenstvo završili na četvrtom mestu (deset bodova) u konkurenciji šest ekipa, dok su Kljajićevčani poslednji sa četiri boda. Ekipa Sivca 69 je prvenstvo završila na prvom mestu sa 18 bodova. Mladi „Panteri“ su šampionat završili sa devet pobeda i samo jednim porazom.