Lazar Dedić stigao do naslova prvaka Vojvodine

Subotica je proteklog vikenda bila domaćin kadetskog prvenstva Vojvodine u rvanju. Učešće je uzelo dvanaest klubova, među kojima i somborski Soko. Osvojeno je pet medalja, od kojih je jedna zlatna i četiri bronzane. Na najviše pobedničko postolje popeo se Lazar Dedić koji je nastupio u kategoriji do 65 kg. Lazar je prvenstvo započeo nastupom u četvrfinalu gde je za protivnika imao Kolara, potom je u polufinalu savladao Petrovića, da bi u meču za zlato bio bolji od Daniela Berkeca, Sente. U ovoj kategoriji nastupio je i njegov klupski kolega Stefan Grba koji je na kraju morao da se zadovolji bronzanom medaljom. Istim odličjem okitili su se: David Budimčević (60 kg), Nikola Obradović (92 kg) i Dragan Bodalec (110 kg). U konačnom plasmanu Soko je zauzeo četvrto mesto sa 80 bodova, koliko je skupio i subotički Spartak koji je završio stepenicu više. Senta je bila neprikosnovena sa 105 bodova, dok je drugi somborski predstavnik Radnički bio drugi sa 95 osvojenih bodova.