Novi uspesi Gregora Sekulića

U subotu, 11. februara u Novom Sadu je održano atletsko prvenstvo Vojvodine za mlađe juniore i juniorke. Atletičar somborskog Maratona, Gregor Sekulić osvojio je prvo mesto u disciplini skok u dalj sa rezultatom 6.70m. Samo dan kasnije nastupio je na Otvorenom prvenstvu Beograda u dvorani za mlađe juniore i juniorke. Gregor je nastupio u trci na 60m. U svojoj trećoj kvalifikacionoj trci zauzeo je prvo mesto sa vremenom 7.42 sekundi, te se na osnovu ovog rezultat plasirao u finale gde je dodatno popravio rezultat i sa novim ličnim rekordom (7.28 sekundi) na kraju osvojio treće mesto. Mladi somborski takmičar nastupio je i u trci na 60m sa preponama. U konkurenciji šest takmičara zauzeo je prvo mesto sa vremenom 8.08 sekundi, što je ujedno i njegov novi lični rekord. Na istom takmičenju u disciplini 200m nastupili su David Jurić i Filip Nikolov. U konačnom plasmanu Jurić je bio osmi, a Nikolov 13. U istoj disciplini, ali u ženskoj  konkurenciji takmičila se Jelena Pavkov. Ona je u konkurenciji 32 juniorke na kraju zauzela 20. mesto.