Filip se revanširao Evansu

Filip Krajinović - slika preuzeta sa zvaničnog twiter naloga ATP Tour-a

Filip Krajinović bez većih problema se revanširao Danijelu Evansu za prošlonedeljni poraz u Montrealu. Somborac je bolje otvorio noćašnji duel i brzo poveo sa 3:0. Evans je u sedmom gemu iskoristio priliku i lagano povratio brejk, međutim, to nije poremetilo našeg tenisera koji je već u narednom ponovo oduzeo servis svom protivniku, a potom i uspešno set priveo kraju. U drugom setu Filip je napravio brejk u petom gemu, što se ispostavilo kao dovoljno za kraj meča. Na kraju konačnih 2:0 (6:3, 6:4). U narednoj rundi ga čeka Grk Stefanos Cicipas. Biće to njihov četvrti duel. Grčki teniser ima nešto bolji skor (2:1). Ovaj meč je na programu sutra. Treba napomenuti i da se Miomir Kecmanović plasirao u drugo kolo, nakon pobede nad Špancem Pablom Karenjom Bustom koji je prošne nedelje slavio na mastersu u Montrealu. Njegov naredni rival će biti Italijan Janik Siner. Mečeve iz Sinsinatija možete pratite na kanalima Sport kluba (SK).