Spartak prelomio u drugom delu

Fudbaleri subotičkog Spartaka slavili su u prijateljskom susretu na Gradskom stadionu u Somboru nad domaćim Radničkim 1912 sa 3:0. Tokom prvog poluvremena viđena je izjednačena igra oba tima, bez izrazitih prilika na obe strane. Ipak, u finišu prvog poluvrema oba tima su propustila po jednu priliku, ali bez promene rezultata pa se na odmor otišlo najnepopularnijim rezultatom. Početak drugog poluvremena u potpunosti je pripao superligašu iz Subotice koji je sa dva brza pogotka u prvih pet minuta prelomio susret. Mrežu Jeličića pogađali su Stajković i štoper domaćih Nemanja Kartalija, da bi konačan rezultat meča postavio napadač Rošević. Domaćin je meč započeo u sastavu: Tojzan, Erdelj, Vujin, Kartalija, Vojvodić, Dimković, Petrović, Đurđev, Andrić, Molnar, Stojanović. U nastavku su zaigrali: Jeličić, Vezmar, Ibišić, Stevanović, Erdei, Šević, Drvar, Rašković, Vujović, Vidaković, Lazić, Popović. Boje Spartaka su branili: Manojlović, Vitorović, Ostojić, Filipović, Šimura, Šćepanović, Vidaković, Srećković, Todoroski, Bijelović, Obradović. Rezerve: Dubljanić, Dulić, Derviši, Jančić, Miodragović, Bogićević, Đurasović, Alfonso, Desnica, Kolarić, Tomić, Peić, Jevremović, Stajković, Tabaković, Moris, Čejić, Rošević, Simin.