KK Ravangrad: Četiri medalje na Kupu Vojvodine

Karate klub Ravangrad poslao nam je izveštaj sa upravo održanog Kupa Vojvodine koji je tokom vikenda održan u Novom Bečeju. U pitanju je takmičenje za kadete, juniore i seniore. Kako se navodi, organizator je bio Karate savez Vojvodine, a borci su se takmičili se po pravilima WKF-a u sportskim borbama i katama. Somborskom klubu pripalo je četiri odličja. Najbolji plasman ostvarila je Valentina Ostrogonac koja se takmičila u borbama, gde je u konkurenciji seniorki (50 kg) osvojila zlato. Kadet Aleksandar Nikolić (63 kg) bio je stepenicu niže na postolju, dok je Vukašin Vuković (senior, 75 kg) osvojio bronzu. Isto odličje, ali u katama pripalo je Bošku Radmanoviću. Kako se navodi na kraju klupskom izveštaja takmičarima somborskog kluba tokom narednog meseca predstoji Kup Srbije (7./8. maja), te SOŠOV (19. – 22. maja).