Džoker nastavlja sa pobedama, sledi derbi sezone

Džoker – Stara Pazova 102:74 (Q1 – 26:12, Q2 – 25:21, Q3 – 30:17, Q4 – 21:24).

Košarkaši Džokera nisu dozvolili iznenađenje, te su bez većih problema „preslišali“ ekipu Stare Pazove u nastavku takmičenja za titulu Prve muške regionalne lige Sever. Pitanje pobednika rešeno je već nakon prvog dela meča koji su domaći sasvim zasluženo rešili u svoju korist sa 51:33. U nastavak su domaći igrači ušli još jače, te su nakon treće četvrtine imali +31. Dominacija je nastavljena i tokom poslednjih deset minuta kada su imali i maksimalnih +38, međutim, tada su malo spustili gas, što su gosti iskoristili da u finišu susreta koliko toliko ublaže poraz. Svi igrači somborskog tima imali su zavidnu i manje više izjednačenu minutažu. Najefikasniji igrač utakmice bio je Luka Igrutinović sa 19 postignutih poena. Pored njega u pobedi su se istakli još i Zoran Krstanović sa 16, Ognjen Vukas sa 13, te Aleksa Brbaklić sa 12 poena. Kod gostiju Boris Todorović bio je najbolji sa 18 koševa. Džoker sa skorom 6/1 deli prvo mesto sa ekipom Vrbasa koja je u prvom kolu doigravanja slavila na gostovanju u Žitištu protiv domaćeg Svetog Đorđa sa 78:73. U narednom kolu očekuje nas upravo duel dve prvoplasirane ekipe, što će ujedno biti i derbi sezone.

Džoker: Krstić 8, Igrutinović 19, Bocka 2, Brbaklić 12, Ilić 6, Vukas 13, Krstanović 16, Becić 2, Mirović 7, Irić 4, Stević 8, Krtolina 5.

Stara Pazova: Đurić 4, N. Božičković 9, Đorđević, Hrić, O. Božičković 12, Borovac, Đukić 6, Došenović 9, Jovičić 2, Todorović 18, Komazec 11, Rajaković 3.