Krajinović doneo bod, Čile bolji

Filip Krajinović slika preuzeta sa twiter naloga ATP Tour-a

Reprezentacija Srbije poražena je u drugom kolu ATP kupa u Australiji od selekcije Čilea sa 2:1. Somborac Filip Krajinović nakon velike borbe savladao je Tabila u tri seta sa 6:4, 3:6, 7:6. Potom je na teren izašao Dušan Lajović. Za protivnika je imao Garina. Duci je dobio prvo set sa 6:4. Potom je identičnim rezultatom izgubio drugi, da bi pri vođstvu protivnika (3:0) u odlučujućem setu predao meč zbog povrede. Pobednika je odlučio susret dublova. Čileanska kombinacija Tabilo/Barios dobila je par Ćaćić/Sabalov sa 2:1 (6:4, 3:6, 10:7). Teniseri Srbije još imaju priliku da zaigraju u završnici ATP kupa. Potrebna nam je maksimalna pobeda u poslednjem trećem kolu grupe A nad reprezentacijom Španije. Ovaj meč igra se u sredu, 5. januara. Direktan prenos možete pratiti na kanalima Sport kluba.