Stanišić slavio u Bajši

Fudbaleri Stanišića savladali su u odloženom meču 13. kola ekipu Bajše. Domaćin je u uvodnim minuta propustio dve odlične prilike što im se brzo obilo o glavu. Gosti su poveli u 14. minutu golom kapitena Miloša Matijaša. Nisu se domaći stigli oporaviti od šoka, a na semaforu je bilo 0:2. Samo pet minuta nakon prvog gola Bojan Erdei je duplirao prednost. Potpuni muk na stadionu zavladao je u 33. minutu kada je Pjošta pogodio za 0:3. To je ujedno i bio rezultat prvog poluvremena. U nastavku nešto bolja igra domaćeg tima. Rezervista Tresiglavić je sredinom drugog dela smanjio prednost Stanišića, da bi sedam minuta pre isteka regularnog dela Jovan Mitrović postavio konačan rezultat utakmice. Novom pobedom Stanišić se ponovo osamio na čelu tabele sa 33 boda, tri više od prvog pratioca iz Subotice. Za vikend se nastavlja prvenstvo vojvođanskog Severa. Lider prvenstva na svom terenu dočekuje fenjeraša iz Čonoplje. Utakmica počinje u 13 časova.