Atletičarima četiri medalje

Na upravo završenom Prvenstvu Vojvodine takmičari atletskog kluba Maraton osvojili su četiri medalje. Mihajlo Katanić je novi prvak Vojvodine na 400 metara. On je u seniorskoj konkurenciji istrčao trku za 50.72 sekunde što je blizu njegovog ličnog rekorda (50.50) i to na samom završetku sezone. Aleksandar Negovanović je u istoj disciplini osvojio je bronzanu medalju sa rezultatom 52.90 što je takođe blizu ličnog rekorda. Na duplo dužoj deonici bronzu je osvojio Miloš Maksimović sa vremenom 2:02 minuta. U istoj trci Aleksa Roksandić je osvojio peto mesto rezultatom 2:05. Štafeta 4 x 100 metara u sastavu Aleksa Roksandić, Miloš Maksimović, Aleksandar Negovanović i Mihajlo Katanić zauzeli su drugo mesto. Ovog vikenda na programu je prvenstvo Srbije za starije juniore što će ujedno biti i poslednje takmičenje za tekuće godinu.