Bukalov i Savić osvajali medalje

Protekle nedelje završeno je Letnje državno prvenstvo u plivanju za kadete, juniore i apsolutno. Somborski Polet je nastupio sa šest plivača, a samo su dva takmičara osvajali medalje. Prvog dana u finalu su se našli Aleksandar Savić koji je otplivao 400 m kraul. On je trku završio kao četvrti, dok je Nemanja Bukalov na 100 m delfin uzeo medalju (bronzu) u juniorskoj kategoriji. Drugog dana je nastupio u finalu 50 m leđno. Trku je završio na drugom mestu, dok je na 200 m delfin bio četvrti. Savić je na 100 m kraul trku kao treći. Pretposlednjeg dana turnira Bukalov (100 m leđno) je osvojio srebro, dok je Savić na  200 m kraul uzeo zlato u apsolutnoj kategoriji. Poslednjeg dana Nemanja Bukalov je plivao na 50 m delfin. Uspeo je da se domogne najvišeg postolja u juniorskoj kategoriji.