Sekulić osvojio zlato na Bjelica kupu

Proteklog vikenda u Vrbasu je održan Međunarodni Plivački Miting „Bjelica Kup“. U konkurenciji 222 takmičara iz 17 klubova iz Mađarske i Srbije učešće je uzeo i plivački klub Sombor. Somborci su uspeli da se domognu devet medalja. Stefan Sekulić je bio prvi na 200 metara mešovito i dva puta drugi na 50 m delfin i 50 m prsno. Filip Ćurčić se dva puta popeo na srebrno postolje u disciplinama na 50 m prsno i 200 m mešovito, a bio je i treći na 50 m slobodno. Pavle Ćurčić je osvojio srebro na 50 m prsno i bronzu na 50 m slobodno. Strahinja Sekulić je zauzeo treće mesto na 200 metara mešovito. Sergej Janjić, Stefan Vojkić i Veljko Iđuški su isplivali lične rekorde, ali nisu uspeli da se domognu medalja – navodi se u klupskom izveštaju sa ovog takmičenja.