Katarina i Kristina predvodile trening u Partizanu

Na poziv Uprave somborskog ŽRK “Ravangrad” srpske reprezentativke su veoma rado odvojile deo svog slobodnog vremena i podržale nameru rukovodstva svog nekadašnjeg kluba, da na ovaj način animira devojčice i pokrene jedan ciklus rada, koji ima za cilj da u što skorije vreme vrati somborski rukomet na mesto koje je nekada imao. „Ovo je jedan special našeg kluba. Eto napravili smo jedan otvoreni trening za našu decu i to sa rukometnim reprezentativkama Kaćom i Kiki, a sve sa ciljem da popularišemo rukomet i naš klub i da ga vratimo na mesto koje zaslužuje. Svi znamo koliko uspeha je našem gradu doneo “Ravangrad” iz svojih najboljih dana. Promenile su se sada neke stvari, došli su neki novi ljudi, doneli jednu energiju, pa eto uradićemo sve da se današnja situacija poboljša. Sa Katarinoom i Kristinom smo se lako dogovorili, odmah su vrlo rado pristale i odazvale se pozivu. Nastavićemo ovako u narednom period, pozivaćemo devojčice da dođu i vide šta i kako radimo, neka nas prate preko društveninh mreža i informišu se o terminima i aktivnostima“, ističe Darko Bošković, trener ŽRK „Ravangrad“ Sombor. Kompletnu vest pročitajte na sajtu tvsombor.com