Za finale sa imenjakom iz Zrenjanina

Odigrani su svi četvrtfinalni mečevi Kupa Vojvodine. Radnički 1912 je uz dosta muke savladao ekipu Tise. Gosti su bili odlični, posebno tokom prvog dela susreta. Sa druge strane domaći igrači bez neke posebne želje i volje sa dosta jalovih akcija i bez prave završnice. Tisa je prva pripretila već u 11. minutu preko Feješa, a par minuta kasnije i preko Šinkovića. U 32. minutu tim iz Adorjana je poveo. Tomišić je odlično i precizno šutirao sa distance. Domaći su pripretili preko Dučića i Avdića, ali bez uspeha. Nastavak donosi više uzbuđenja. Milisavljević je izjednačio već u trećem minutu nastavka. Bio je najviši u skoku nakon kornera. Gosti su ponovo poveli samo par minuta kasnije prelepim golom glavom Zolnajića. Izjednačenje je stiglo sredinom drugog dela. Avdić je oboren u kaznenom prostoru gostiju, a Šveljo je sigurnim udarcem sa „kreča“ izjednačio. Isti igrač je doneo pobedu svom timu. U nadoknadi meča jedan od odbrambenih igrača Tise loše vraća loptu golmanu, a Šveljo koristi tu nesmotrenost gostiju i stiže do lopte pre golmana Tasića koji ga ruši za novi jedanaesterac. Kapiten je i ovog puta bio siguran realizator za konačnih 3:2. Ovom pobedom Radnički 1912 je izborio polufinale Kupa Vojvodine. Za finale će se boriti 2. juna protiv imenjaka iz Zrenjanina koji je bio bolji novosadske Mladosti nakon boljeg izvođenja jedanaestereca. Plasman među četiri najbolja izborili su još i Sloga iz Erdevika i Jedinstvo iz Rumenke.

Izveštaji sa svih četvrtfinalnih mečeva Kupa Vojvodine:

Radnički 1912 – Tisa 3:2 (0:1)

Strelci: Šveljo 2, Milisavljević (Radnički 1912). Tomišić, Zolnajić (Tisa).

Žuti kartoni: Šveljo (Radnički 1912).

Radnički 1912: Pehilj, Dučić, Šveljo, Slavuljica (Tomić), Avdić, Stojaković, Unković, Despotović, Goronjić, Radovanović (J. Lazić), Milisavljević.

Tisa: Tasić, A. Ivanović, Ćovin, Damjanović, Tomišić, Feješ (Boršoš), Dušanić (Crkvenjakov), Mesaroš (Lukić), Šinković, Zolnajić, N. Ivanović.

Budućnost – Jedinstvo 1:3 (0:1)

Strelci: Vranjevac (Budućnost). Kanja 2, Veselinović (Jedinstvo).

Žuti kartoni: Jaćimovski (Budućnost). Zaov, Moravac (Jedinstvo).

Budućnost: Živanović, Milošević, Balan (Vranjevac), Jaćimovski (Butković), George, Stojimirov, Jović (Obradović), Lukić, Nastanović, Milivojev (Đapa), Grbić (Tarbuk).

Jedinstvo: Mandić, Berić (Kanja), Đekić (Petrović), Veselinović (Radin), Moravac, Zeljković, Vlaisavljević, Skoko, Trišić (Rajak), Zaov, Stojanović (Zirić).

Radnički (Zr) – Mladost GAT 1:1 (1:0) – penalima 5:4

Strelci: Kovačević (Radnički Zr). Renić (Mladost GAT).

Strelci sa penala: Bačvanski, Kovačević, Runjevac, Krstinić, Jovanov (Radnički Zr). Renić, Popović, Divac, Jovanić (Mladost GAT).

Promašio penal: Spasić (Mladost GAT).

Žuti kartoni: Bačvanski, Ćušić, Runjevac, Turkulj, Jovanov, Čigoja (Radnički Zr). Vukaljević, Popović, Jelić, Jovanić (Mladost GAT).

Radnički (Zr): Radović, Ćušić, Bjelica, Jovanov, Krstinić, Runjevac, Kovačević, Bačvanski, Gajilović, Turkulj, Pavković (Čigoja).

Mladost GAT: Slijepčević, Vukaljević, Kaurin, Đekić, Babić (Jelić), Švonja (Jovanić), Asani (Ilić), Gojković (Renić), Radović (Divac), Popović, Spasić.

Sloboda – Sloga 0:2 (0:2)

Strelci: Rukavina, D. Volarević (Sloga).

Žuti kartoni: Popov (Sloboda). Rukavina, Bajunović, Matić, Džibrić (Sloga).

Sloboda: Živkov, Pavlović (Simić), Galić, Cvijanović, Spahić, Gavrilović (Maljukan), Reljić (Ćulibrk), Ćosić (Erdeljan), Đurđević (Popov), Rusić, Vrbački.

Sloga: Tojagić, Rukavina, Vujović (Herceg), Pendo, Raičević (Lovrić), Džibrić, Dimitrije Volarević, Kovačić (Bajunović), Belić, Matić (Dušan Volarević), Stojčić.