Futsaleri poraženi u Kačarevu

Futsaleri Žak Juniora tesno su poraženi na gostovanju u Kačarevu u prvom četvrtfinalnom meču baraža plej ofa za ulazak u viši rang. Prva uzbuđenja viđena su u petom minutu kada su obe ekipe postigle po jedan pogodak. Srđan Vuković je pogodio za goste na jednoj, dok je Vladimir Trajčevski savladao protivničkog golmana na drugoj strani. Domaćin je sredinom prvog dela sa dva pogotka poveo sa 3:1. Strelci su bili Stojanovski i Čučak. Do odlaska na odmor Bojić je smanjio. Odmah na startu drugog dela Trajčevski je postigao svoj drugi gol na meču, a četvrti za svoj tim. Isti igrač je desetak minuta kasnije povisio na 5:2. Gosti se nisu predavali i u samom finišu susreta su ponovo preko Srđana Vukovića i Slobodana Bojića smanjili na 5:4. Revanš meč se igra za sedam dana.

Kraljevićevo – Žak Junior 5:4 (3:2)

Strelci: Trajčevski 3, Stojanovski, Čučak (Kraljevićevo). S. Vuković 2, Bojić 2 (Žak Junior).

Žuti kartoni: /

Kraljevićevo: Mitanovski, Pešovski, Trajčevski, Anđelković, Stojanovski, Mile Zlatković, Miloš Zlatković, Čučak, Đorđijevski, Georgijevski.

Žak Junior: Molnar, Vujin, S. Vuković, Bajčev, Bojić, M. Vuković, Bogunović, Vidaković, Vukelić.