Pobeda u Bačkom Dušanovu

Ekipa Bowling Stonsa zabeležila je važnu prvenstvenu pobedu protiv Krupara iz Bačkog Dušanova sa 11:5 (4.259:4.129). Gosti su bolje otvorili meč i već nakon prva tri seta su stekli prednost od 5:1. U drugoj polovini meča nešto neizvesnija igra. Četvrti i pet set bio je bez pobednika, a situacija se iskomplikovala u poslednjem setu koji su domaći dobili. Ipak, nakon dodavanja dodatnih bodova na pinove pobeda je pripala Somborcima koji sada trenutno zauzimaju sedmu poziciju na tabeli. U gostujućem timu najefikasniji je bio Nikola Vučković sa 1.114 oborenih pinova. Odlični su bili i Marko Minić (1.098) i Oto Imre (1.083). Treba istaći da su Stonsi ponovo nastupili bez najboljeg igrača Predraga Mandića. U narednom kolu somborski tim je slobodan, a nakon toga ih očekuje gostovanje uvek neugodnoj ekipi Žabca.