Odbojkašice Volejstarsa poražene u Pančevu

Odbojka 013 – Volejstars 3:1 (25:17, 21:25, 25:20, 25:18).

Odbojkašice Volejstarsa poražene su na gostovanju u Pančevu od ekipe Odbojka 013 sa 3:1. Domaće igrače su bolje otvorile susret i prilično lako su rešile prvi set u svoju korist. Gošće su se tokom drugog seta trgle, pojačale su servis i skok na mreži što je dalo rezultat, te su izjednačile u setovima. Ipak, to je sve što su uspele da urade protiv favorizovanog protivnika, koji je naredna dva seta realizovao bez većih problema, te je upisao novu, petu pobedu u nizu. Sa druge strane Somborke su nakon dve pobede vezale isto toliko poraza. Trenutno se nalaze na devetom mesto drugoligaškog karavana. Narednog vikenda predstoji im još jedno teško gostovanje, ovoga puta u Futogu, gde će odmeriti snage sa trećeplasiranim Futog Westom.