Ponovo kobno prvo kolo

Filip Krajinović ATP Stokholm slika preuzeta sa fejsbuk strane turnira

Krajinović – Lopes 0:2 (6:7, 1:6).

Somborac Filip Krajinović ponovo je poražen na startu nekog turnira, četvrti put za redom. Bolji od njega na startu masters turnira u Parizu bio je španski teniser Felisijano Lopes. Bivši finalista Pariza (2017) odlično je ušao u meč  i brzo poveo sa 3:0. Španac je odmah uzvratio i poravnao rezultat, da bi u desetom gemu spasio i prvu set loptu. Set je odlučen u trinaestom gemu. Našem teniseru nije pomoglo ni vođstvo od 5:0, sedam set lopti, da bi dobio set. Sa druge strane Lopes je treću set loptu iskoristio i poveo sa 1:0 u setovima. U drugom setu potpuno je raspala „Fićina“ igra, što njegov protivnik koristi i prilično lako dolazi drugog odlučujućem seta. U drugom kolu ga čeka sunarodnik Rafael Nadal. Našem teniseru predstoji odmor i prilika da se što bolje pripremi za početak naredne sezone.