Osam golova u mreži Krstića

Mladi fudbaleri Radničkog 1912 u zaostaloj utakmici prvog kola Omladinske lige Vojvodine – grupa Sever bez problema su savladali ekipu Tekstilca sa čak 8:0. Mrežu gostiju iz Odžaka načeo je Đorđe Lazić već u 5. minutu. Desetak minuta kasnije Luka Šumar je iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca duplirao prednost domaće ekipe. U 21. minutu Mihajlo Vemić je povisio na 3:0, da bi u samom finišu prvog poluvremena mrežu gostujućeg golmana Krstića pogodio i Marko Plavšić. U nastavku susreta viđena su još četiri gola. Prvo je Vemić za samo par minuta postigao dva lepa pogotka, da bi sudbinu gostiju zapečatili Petar Drvar i Predrag Popović.

Radnički 1912  -Tekstilac 8:0 (4:0)

Strelci: Vemić 3, Šumar, Lazić, Popović, Drvar, Plavšić (Radnički 1912).

Žuti kartoni: /

Radnički 1912: Štork (Đokić), Bajić, Plavšić, Vemić, Vidaković (Đurđev), Lazić (Popović), Kartalija (Praštalo), Šumar (Krizamić), Buišić (Ralević), Drvar, Vojvodić.

Tekstilac: Krstić, Protić, Mijatović, Jovanović, Stevanović, Popović, Anđelković, Stokić, Prečanica, Dimnić, Milutinov (Kovačević).

U narednom (trećem) kolu Omladinske lige Vojvodine, Radnički 1912 u nedelju, 29. avgusta od 10 časova na Gradskom stadionu u Somboru dočekuje ekipu novosadskog Proletera. Dva sata kasnije protiv istog protivnika nastupaće i kadetska selekcija Radničkog 1912. Oba meča se igraju bez prisustva publike.