Stonsi teško do pobede

Bowling Stonsi porazili su odličnu ekipu beogradskog Žabca u osmom kolu Prve Bowling lige Srbije. Nakon četiri odigrana seta domaćin je vodio sa 6:2. Gosti su smanjili nakon prvog dubla, da bi Stonsi pobedu potvrdili rešivši poslednji, šesti set u svoju korist. Zbog većeg broja srušenih pinova somborska ekipa je nagrađena sa dodatna četiri boda, te je na kraju rezultat glasio 12:4 (4141:4003). U domaćem sastavu najefikasniji je bio Marko Minić sa 1.081 srušenim pinom. Odmah iza njega bio je Predrag Mandić sa 1.048 odnosno Slobodan Naumov sa deset srušenih pinova manje. Sva trojica su odigrali svih šest setova. Nakon ovog kola Bowling Stonsi zauzimaju treću poziciju na tabeli sa deset osvojenih bodova. U narednom kolu Somborci gostuju u Beogradu, ekipi AES Sedai. Meč je na programu, u utorak, 4. februara od 18 časova.