Drugo mesto na Panter Openu

Karate savez Vojvodine u saradnji sa karate klubom Panter iz Budisave je organizovao međunarodni karate turnir “Panter Open 2019”. Turnir je okupio 368 takmičara iz 29 klubova BiH, Hrvatske i Srbije u borbama i katama po pravilima WKF. Ravangrad je odličnim nastupom svojih takmičara u generalnom plasmanu osvojio drugo mesto i pehar. U borbama su osvojene četiri medalje. Zlatnim odličjima su se okitili junior Vukašin Vuković (68 kg), kadetkinja Valentina Ostrogonac (54 kg) i pionirka Irina Sabljić (37 kg). Bronza je pripala Aleksandru Nikoliću u kategoriji nada, do 52 kg. U katama je osvojeno 12 medalja, osam zlatnih, tri srebrne i jedna bronzana. Zlata su osvojili: Dejan Kemer, Aleksandar Heđi, Tamara Vučković, Petar Rukavina, Andrej Blanuša, Balaž Fica, Lea Rica i Kornelia Krušković. Srebro je pripalo: Mihaeli Rici, Marku Horvatovići i Evi Čapo, dok je do bronze stigla Anđela Galić. Najmlađa takmičarka Ravangrada, Anđela Vilhelm 2013. godište je osvojila učesničku bronzanu medalju kao i Anja Loknar Anja i Milana Narančić koje su okačile bronzu. U konačnom plasmanu klub je osvojio dvanaset zlatnih, tri srebrne i dve bronze i sa ovim rezultatom se uvrstio među najuspešnije klubove na turniru.