Vicešampion poražen u Bačkom Dušanovu

Krupari – Bovlingstons (1:1, 1:1, 2:0, 2:0, 2:0 0:2, 4:0) – 12:4 (4257:4129).

U utorak je startovala nova Bowling sezona. Somborski Bowling Stonsi, aktuelni vicešampioni države porazom od Krupara su ušli u novi šampion. Prva dva seta su završena nerešenim ishodom, da bi naredna tri ekipa Krupara rešila u svoju korist. Poslednji set pripao je gostima iz Sombora. Nakon dodavanja dodatnih bodova na ukupan broj srušenih pinova ekipa Krupara je slavila sa 12:4 (4257:4129). Za „somborce“ su nastupili: Nikola Vučković, Nedeljko Tolić, Slobodan Naumov, Marko Minić, Imre Oto. Najbolji rezultat imao je Imre Oto 219, Marko Minić 211 i Nikola Vučković 208. U ostali mečevima ovog kola postignuti su sledeći rezultati: Timsoft (Beograd) – Metalac (Šimanovci) 3:13 (4038:4327), Inel (Beograd) – Žabac (Beograd) 4:12 (4074:4401), Krupari (Bačko Dušanovo) – Bovling Stonsi (Sombor) 12:4 (4257:4129) i Babulj Kendi (Beograd) – Zemun 12:4 (4163:4085). U utorak, 5. novembra od 17 časova u okviru drugog kola Bowling Stonsi će ugostiti ekipu beogradskog Metalca. Meč je na programu od 17 časova.