Potpuna dominacija Bojana Kostića

Proteklog vikenda,  31. avgusta, rvački klub „Radnički“ učestvovao je na veoma jakom međunarodnom turniru „Nikola Vukov“  u rvanju grčko – rimskim stilom. Na takmičenju je učestvovalo preko 215 takmičara iz raznih država. U najmlađem uzrastu Jovan Kosovac je zauzeo treće mesto u kategorji do 30 kg, dok su srebrne medalje osvojili Mladen Batalo (do 44 kg) i Nikola Gunj (do 61 kg). U uzrastu pionira za medalje su se borili Gregor Sekulić (52 kg) i David Mazinjanin (39 kg) i za nijansu izgubili. Lazar Medić, Aljoša Ilić, Milan Tolić i Milan Čeprnja su ostali bez plasmana. U uzrastu kadeta potpuna dominacija Bojana Kostića u kategoriji do 92 kg i zlatna medalja za somborski klub. Bojan je pokazao pravu superiornost i pokazao da mu je mesto u vrhu srpskog rvanja – navodi se u klupskom saopštenju.