Novi uspesi braće Rađenović

U subotu, 22. juna u Novom Sadu je održano plivačko Letnje prvenstvo Vojvodine za pionire/kadete. Na ovom takmičenju učešće su uzela 262 takmičara iz 19 plivačkih klubova, među kojima je bilo i 11 plivača somborskog plivačkog kluba Polet. Najuspešniji Poletov takmičar bio je Matija Rađenović, koji je kao ulazno godište u kadetskoj kategoriji osvojio zlatnu medalju u disciplini 200m prsno i srebrne medalje u disciplinama 200m leđno i 200m mešovito. Ovome treba dodati i da je somborski reprezentativacAleksa Rađenović na međunarodnom plivačkom mitingu „Trofej Beograda“ isplivao normu za Evropsko juniorsko prvenstvo u disciplini 50m delfin. Na 100m delfin Aleksa je osvojio bronzanu medalju u apsolutnoj kategoriji.