Uspešan nastup Ravangrada za kraj takmičarske sezone

Zrenjaninska Kristalna hala u nedelju, 9. juna je bila domacin 17. Kupa Zadrugara. Organizatori ovog takmičenja su bili Karate savez Vojvodine i karate klub ”Zadrugar “ iz Lazareva. Turnir je okupio kvalitetne takmičare Vojvodine i Srbije. Ovim turnirom karate klub  ”Ravangrad” je završio takmičarsku sezonu, koja je bila vrlo uspesna. Na poslednjem nastupu osvojeno je ukupno 16 medalja. Četiri odličja osvojeno je u borbama, dok je preostalih 12 postolja osvojeno u katama. U borbama, Vukašin Vuković i Irina Sabljić osvojili su srebra, dok su bronze pripale Valentini Ostrogonac i Aleksandru Nikoliću. U katama, najsjasnijim odličjima okitili su se: Lea i Mihaela Rica, Tamara Vučković, Andrej Blanuša i Marijana Celjuška. Srebro su osvojili Anja Loknar i Fica Balaž, dok su bronze su pripale: Marku Horvatoviću, Anđeli Galić, Evi Čapo, Korneliji Krušković i Lari Orban.