Bowling Stonsi poraženi za 18 pinova

Inel – Bowling Stonsi 12:4 (2:0, 2:0, 1:1, 2:0, 0:2, 1:1).

Bowling Stonsi poraženi su u zaostaloj utakmici šestog kola, Prve bowling lige Srbije, u utorak, 18. decembra od ekipe Inela. Domaći su bolje otvorili susret, te su posle dva seta vodili sa 4:0. Treći set doneo je više neizvesnosti, na kraju svaka ekipa je osvojila po bod. I u četvrtom setu bolja ekipa Inela. Somborci su pojačali ritam u dublovima, dobili ubedljivo peti set, bili boli i u poslednjem setu, srušili su više pinova, međutim morali su se zadovoljiti samo sa jednim bodom. Na kraju konačnih 8:4 u setovima. Domaćoj ekipi Inela su pripala i dodatna četiri boda, tako da je na kraju bilo 12:4 (4.200:4.182). Somborska ekipa je slobodna u sedmom, poslednjem kolu prvog dela sezone. Bowling Stonsi su takmičenje završili na sredini tabele, sa polovičnim učinkom, po tri pobede/poraza. Prvenstvo se nastavlja krajem januara naredne godine.