Savladana Juta, Jokić uknjižio 16 asistencija

Denver – Juta 103:88 (Q1 – 25:25, Q2 – 22:21, Q3 – 21:27, Q4 – 35:15)

“Zlatno Grumenja” iz Kolorada nastavlja sa odličnim rezultatima. U devetom susretu sezone zabeležena je osma pobeda, te sa skorom 8:1 trenutno zauzimaju drugu poziciju Zapadne konferencije. Treba istaći das u gosti sve do poslednje deonice meča imali aktivan rezultat, međutim u poslednjih 12 minuta susreta domaći košarkaši su pojačali ritam i strašnom serijom od čak 18:0 prelomili meč i na kraju zasluženo slavili. Nikola Jokić nije bio šuterski raspoložen, upisao je svega sedam poena, međutim ostvario je deset skokova i čak 16 asistencija za 29 minuta koliko je proveo na parketu. Prilog (You Tube). Narednu utakmicu Denver igra u utorak kada dočekuje Boston.

Slika Nikola Jokić Harry How Getty/Images Sport preuzeto sa sajta Sportklub (SK)