Radnički 1912 i Sloga “petardama” ispratili svoje rivale

Odigrano je deseto kola Vojvođanske fudbalske lige – grupa Sever. Sloga je u subotu savladala ekipu BSK-a sa 5:0, dok je Radnički 1912 bio bolji od Poleta sa 5:1. Radnički je “deklasiran” na gostovanju u Crvenki, Bajša je poražena na domaćem terenu od Budućnosti iz Mladenova, dok su Tisa i Tekstilac remizirali na gostovanjima u Pačiru i Turiji.

Mladost (T) – Tekstilac 1:1 (0:0)

Strelci: Lovrić (Mladost T). Radojičić (Tekstilac).

Žuti kartoni: Banović (Mladost T).

Mladost (T): Ađanski, Stefanov (Mudrinski), Lovrić, Adamović, Jelić, Ciganović, Kozomora, Banović, Komlenić (Gašić), Srdanov, Berić.

Tekstilac: Ignjatović, R. Milenković, Dakić (Milutinov), Josović (Čuturilo), Ilić, Ognjenović, Stevanović, N. Milenković, Mitrović, Radojičić, Stanojković (Spasić).

Crvenka – Radnički 5:0 (3:0)

Strelci: M. Subotić 2, J. Subotić, Bulatović, Furtula (Crvenka).

Žuti kartoni: Dragović (Crvenka).

Crvenka: Đurišić, Kočiš, Kovačević, Bulatović, Dragović (Faćol), Babić (Kerekeš), M. Subotić, J. Subotić, Vujović, Furtula (Kulić), Manojlović.

Radnički: Jeličić, Dulić, Rnjak, Vukadinović (Tevanović), Lakić, Erdei, Sapozničenko, Vuković, Žeželj (Martinović), Resanović, Veselinović.

Sloga – BSK 5:0 (2:0)

Strelci: Štrbac, Mitrović, Hoscieslavski, Kemenj, Vukas (Sloga).

Žuti kartoni:

Sloga: M. Milošević, Štrbac, Kemenj, N. Milošević, Purić, Mijatović, Ninković (Hoscieslavski), Mitrović, Konjović, Lučić (Vukas), Stojšić (Jajić).

BSK: Marinković, Vejnović, Isakov, Đođić, Bačić, Divjak, Agbaba, Kulić, Medić, Savić, Danojević.

Tavankut – Mladost Apa 2:0 (1:0)

Strelci: Perić Tukuljac, Šimić (Tavankut).

Tavankut: Horvatski, I. Skenderović, Sloboda, D. Poljaković, Balažić (N. Poljaković), Godar, Šimić, Vizin, Pejić Tukuljac (Francišković), N. Skenderović (Kujundžić), Plavšić.

Mladost Apa: Rašeta, Knežević (Vejinović), Petreš, Kuntić, Zorić (Basarić), Bursać, Gligorijević, Milanović, Faber, Rapajić, Mišković (Ožegović).

Bačka – Tisa 1:1 (1:1)

Strelci: Milovanović (Bačka). Tači (Tisa).

Bačka: Marović, Stanaćev, Nikša, Trbović, Kovač, Đurović, Nedić, Živin (Šotra), Miličić (Došlov), Milovanović (Borenović), Ignjatović.

Tisa: Tasić, Pantić, Mandić, Šicar, Tači, Mark, Đuranović (Lazić), Čabrilo, Živković, Arežina (Šijačić), Boršoš (Šaban).

Bajša – Budućnost 0:1 (0:0)

Strelci: Tasić (Budućnost).

Bajša: Damjanović, Marjanović, Tresiglavić (Sakač), Boroš, Lakač, Horvat (Kočiš), Majoroš, Žemberi, Majkić, Kribokapić (Mihalec).

Budućnost: Lugonja, Prošić, Antonić, Radičić, Lovre, Vićentijević, Medić, Đumić, Tasić (Vignjević), Kovačević, Ileš (Josipović).

Radnički 1912 – Polet 5:1 (4:0)

Strelci: Kobiljski 2, Matijašević, Bošković, Radmanović (Radnički 1912). Milunović (Polet).

Žuti kartoni: /

Radnički 1912: Pavasović, Baljak (Sazdanić), Kobiljski, Matijašević (Ostojić), Radmanović, Đorović, Šćepanović, Bošković, Bortnik, M. Bogunović, Antunić (Mitrović).

Polet: Marković, Aleksić, Stanojković, Ž. Stanković, S. Stanković, Jovović, M. Stošić, Milunović, Stojković, Zlatković, A. Stošić.

OFK Vrbas – Mladost (BP) 1:0 (0:0)

Strelci: Krajinović (OFK Vrbas).

Žuti kartoni: Krajinović, Bogavac, Roganović (OFK Vrbas). Severinji, Šproh, Beronja (Mlaodst BP).

OFK Vrbas: Jovičić, Roganović, Pavićević, Šmit, Tešanović, Vujošević, Krajinović, Marojević (Avdalović), Bogavac (Mušikić), Kojičić, Vasiljević.

Mladost (BP): Lenja, Ožvalt, Šproh, Babjak, Poznanović, Kobilarov (Fabri), Beronja, Kanja, Pavliš, Severinji (Srdanov), Jakuš.

Tabela: Radnički 1912 – 28, Sloga 25, Bajša 18, Tisa, Tekstilac, OFK Mladost Apa po 17, Budućnost 15, OFK Vrbas, Radnički po 13, Crvenka, Bačka po 12, Mladost (T) 11, Tavankut 9, Polet 8, Mladost (BP) 7, BSK 3.

Narednog vikenda, 27/28. oktobra igra se (11) kolo, a sastaju se: Mladost (BP) – Mladost (T), Polet – OFK Vrbas, Budućnost – Radnički 1912, Tisa – Bajša, OFK Mladost Apa – Bačka, BSK – Tavankut, Radnički – Sloga, Tekstilac – Crvenka. Svi mečevi počinju u 14. časova.