Sloga – BSK 6:1 (3:0)

Strelci: Rebić i Sekulić po 2, Rajčanji, Kemenj (Sloga). Medić (BSK).

Sloga: Zorić, Rebić, Kemenj, Vidović (Sekulić), Milošević, Vukas, Mijatović (Jajić), Rajčanji (Aničić), Mitrović, Konjović, Purić.

BSK: Dražić, Stanić, Medić, Vejnović, Agbaba, Timar, Rančić, Bojić, Ćujić, Milanović.

Gosti su na meč u Čonoplju doputovali sa svega deset igrača, tako da nisu uspeli ozbiljnije da pruže otpor domaćoj ekipi, koja je prelomila meč za svega devet minuta. U 19. minutu Rebić je doveo Slogu u vođstvo, da bi minut kasnije Rajčanji duplirao prednost. U 28. minutu Kemenj je postigao treći pogodak. U nastavku meča strelci za domaće su bili Rebić i rezervista Sekulić koji je postigao dva gola. Medić je bio strelac počasnog gola za goste iz Bačkog Brestovca.

U ostalim susretima postignuti su sledeći rezultati: Srbobran – Bačka 1:2, Mladost (BP) – Mladost (T) 4:0, Preporod – Zadrugar 4:0, Tisa – Mladost (A) 0:1, Radnički – Budućnost (G) 2:2, Tavankut – Polet 4:2. Slobodna je bila ekipa Tekstilca.

Tabela: Srbobran 63, Mladost (BP) 53, Tisa 52, Sloga 40, Radnički 38, Tekstilac 37, Polet, BSK, Tavankut po 34, Budućnost (G) i Tavankut po 32, Bačka 31, Mladost (A) 30, Preporod i Mladost (T) po 29.

U poslednjem kolu sastaju se: Bačka – Tekstilac, Polet – Radnički, Mladost (A) – Preporod, Zadrugar – Mladost (BP), Mladost (T) – Sloga, BSK – Srbobran, Budućnost (G) – Tisa. Slobodna je ekipa Tavankuta.