FK Radnički – Preporod 0:2 (0:2). Strelci: Kopanja u 2. i 22. minutu.

Žuti kartoni: Erdei, Lučić i Tevanović (Radnički), Uglješa Kovač, Jajić, Đorđević, Kopanja i Miloš Kovač (Preporod).

Radnički: Bulović, Sazdanić, Kovačević (Veselinović), Erdei, Josić, Tevanović, Martinović (Miletić), Čuljak, Lučić, Resanović, Sapozničenko (Žeželj).

Preporod: Sekulić, Đorđević (Ivanišević), Grbić, Nedić (Vujević), M. Kovač, Pabdi, Čabrilo, Popović (Medić), Jajić, U. Kovač, Kopanja.

Fudbaleri Radničkog doživeli su drugi uzastopni poraz u svega tri dana. Posle poraza u Adorjanu od ekipe Tise, ovoga puta tri boda iz Sombora odnela je ekipa Preporoda iz Novog Žednika. Utakmica nije ni počela, a gosti su iz prvog napada poveli. Odličan centaršut sa leve strane Jajića iskoristio je Kopanja, koji je pored ukopane domaće odbrane sa svega par metara postigao gol. Tri minuta kasnije, posle kornera Kopanja ponovo šutira, ali na sreću golmana Bulovića lopta odlazi pored stative. Domaći prvi put prete u 15 minutu. Lučić je primio loptu, krenuo ka gola, šutirao sa 15 metara, ali je golman gostiju loptu izbio u korner. Posle kornera nova šansa za domaće. Erdei šutira sa pet – šest metara pored stative. U 22 minutu novi šok za domaću ekipu. Kopanja pada u kaznenom prosturu posle duela sa Erdeijem, a sudija Vasiljević pokazuje na kreč. Isti igrač siguran sa penaltika. Gosti vode sa 0:2. Minut kasnije Radnički uzvraća. Lučić proigrava Martinovića koji sam izbija pred golmana gostiju Sekulića, šutira ali bez uspeha. Do kraja poluvremena nije bilo prilika. U nastavku meča Radnički bolji, ali bez ozbiljnije pretnje po gostujući gol. Treba napomenuti da je pored jako spornog dosuđenog penala za goste u prvom delu meča, sudijska trojka napravila i dva propusta u drugom delu. Prvo su zbog „ofsajda” poništili pogodak Resanovića, a nakon toga nisu svirali penal za domaćina zbog očiglednog igranja rukom odbrambenog fudbalera Preporoda u kaznenom prostoru. Naredne nedelje Radnički gostuje u Bačkom Petrovcu gde će se sastati sa domaćom ekipom Mladosti.

U ostalim susretima postignuti su sledeći rezultati: Tisa – Bačka 2:1, Tavankut – Mladost (BP) 2:2, Tekstilac – Sloga 1:0, Polet – BSK 0:0, Mladost Apa – Zadrugar 0:0, Budućnost (G) – Mladost (T) 3:0. Slobodna je bila ekipa Srbobrana.

Srbobran je prvi sa 46 boda, Tisa 43, Mladost (BP) 38, Radnički 34..