Futsaleri Sombora poraženi od Pčinje, Apatinci ispustili pobedu

KMF Sombor – KMF Pčinja 3:7 (2:5)

Gosti iz Karavukova su odigrali odličan meč, za razliku od domaće ekipe. Bili su čvršći, koncetrisaniji i konkretniji, kako u organizaciji napada, tako i samoj realizaciji. Somborci su doživeli drugi uzastopni poraz u prolećnom delu takmičenja, dok je Pčinja zabeležila drugu pobedu. Strelci za domaćina su bili Nađ, Đorđević 2 (Sombor), Vračević 3, Stojanović, Milenković, Crnjanski i Jovčić (Pčinja). Somborci su pretposlednji sa svega šest osvojenih bodova, dok je Pčinja mesto iznad sa 12 bodova. KMF Sombor narednog vikenda gostuje Mićko trendu iz Beočina, dok ekipa iz Karavukova na domaćem terenu dočekuje drugoplasiranu ekipu Novog Sada.

KMF Apa Futsal – KMF Srbobran 5:5 (5:2)

Futsaleri Apatina odlično su ušli u meč, igrali su odlično u prvom delu susreta koji su rešili u svoju korist sa 5:2. Fenomenalni Paunović postigao je četiri pogotka, dok je strelac petog gola bio Marin. Ipak, to nije bilo dovoljno da se osvoje sva tri boda. U nastavku susreta domaći igrači su neshvatljivo pali u igri, prepustili su gostima da diktiraju tempo, što je rezultiralo i postizanjem tri gola u nastavku meča. Na kraju podela bodova u Apatinu. Apatinci narednog vikenda putuju u Kačarevo na megdan ekipi Kraljevićeva, dok Srbobran dočekuje Hajduka iz Kule.

KMF Hajduk Kula – KMF Mićko Trend 6:5