Tokom nedelje Opštinsko prvenstvo u malom fudbalu

Tokom ove nedelje, od utorka do četvrtka (13, 14  i 15. marta) u velikoj sali Gradske hala Mostonga, održaće se Opštinsko prvenstvo u malom fudbalu za osnovne i srednje škole za školsku 2017/18. godinu.  Utakmice će se odigrati po satnici određenoj žrebom koji je Komisijski sačinjen 8. marta u prostorijama SSGS. Iz Sportskog saveza poručuju da su sve škole koje učestvuju na prvenstvu dužne su da se prijave za zapisnički sto najkasnije 30  minuta pre početka utakmice određene satnicom. Ekipu prijavljuje nastavnik pre početka utakmice zapisničkom stolu sa popunjenom prijavom (najviše 10 igrača), overenom potpisom direktora, nastavnika i pečatom škole, potpisom i pečatom lekara (original) o zdravstvenoj sposobnosti učenika (zdravstvena sposobnost se može dokazati i sa takmičarskim legitimacijama klubova i sportskih organizacija, gde je jasno vidljivo da se pregled odnosi na određenog učenika upisanog u spisak). Svi učenici koji nemaju lekarski pregled brišu se iz spiska i ekipa može bez njih nastupiti. Utakmica može da se igra ako ekipe na terenu imaju najmanje tri igrača. Takođe, predstavnici Sportskog saveza navode da će se dosledno primenjivati pravila o pravu nastupa propisana od strane Saveza za školski sport Srbije i Ministarstva Sporta i Omladine Republike Srbije. Takmičenje startuje od 8.30 časova – navodi se u saopštenju Saveza.

Opštinsko školsko takmičenje u malom fudbalu – PROGRAM I SATNICA

UTORAK  13.03.2018.

08:30  pioniri 3:4 – OŠ Nikola Vukićević Sombor/OŠ Laza Kostić Gakovo

09:10  pioniri 5:6 – OŠ Bratstvo jedinstvo Sombor/OŠ Ivan Goran Kovačić Stanišić

09:50 pionirke 2:3 – OŠ Avram Mrazović Sombor/OŠ Ivo Lola Ribar Sombor

10:20 pioniri 7:8 – OŠ Nikola Tesla Kljajićevo/OŠ Ivo Lola Ribar

11:00 pioniri 9:10 – OŠ Miroslav Antić Čonoplja/OŠ Moše Pijade Bački Breg

11:40 pioniri – Pob (3:4) : Pob (5:6)

12:20 pioniri – Pob (7:8) : Pob (9:10)

13:00 pioniri 1:2 – OŠ Avram Mrazović Sombor/OŠ Branko Radičević Stapar

SREDA 14.03.2018.

08:30 pioniri 11:12 – OŠ 22. Oktobar Bački Monoštor/OŠ Dositej Obradović Sombor

09:10 pionirke – OŠ Bratstvo jedinstvo Sombor/Pob (2:3)

09:40 pioniri – Pob (1:2)/Pob (3:4:5:6)

10:20 pionirke – OŠ 22. Oktobar Bački Monoštor/OŠ Ivan Goran Kovačić Stanišić

10:50 pioniri – Pob(11:12)/Pob (7:8:9:10)

11:30 pionirke – FINALE

12:00 pioniri – FINALE

12:40 omladinci 3:4- Srednja ekonomska škola Sombor : Gimnazija Veljko Petrović Sombor

ČETVRTAK 15.03.2018.

08:30 omladinci 1:2  –  Srednja poljoprivredno prehrambena škola Sombor : Srednja škola Sveti Sava Sombor

09:20 omladinci- Pob (3:4) : Srednja tehnička škola Sombor

10:10 omladinke-FINALE

11:00 omladinci-FINALE

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

PROGRAM I SATNICA

 

 

UTORAK  13.03.2018.

 

08:30  pioniri 3:4               OŠ Nikola Vukićević Sombor: OŠ Laza Kostić Gakovo

09:10  pioniri 5:6               OŠ Bratstvo jedinstvo Sombor : OŠ Ivan Goran Kovačić Stanišić

09:50 pionirke 2:3             OŠ Avram Mrazović Sombor : OŠ Ivo Lola Ribar Sombor

10:20 pioniri 7:8               OŠ Nikola Tesla Kljajićevo  : OŠ Ivo Lola Ribar

11:00 pioniri 9:10              OŠ Miroslav Antić Čonoplja  : OŠ Moše Pijade Bački Breg

11:40 pioniri                     Pob (3:4) : Pob (5:6)

12:20 pioniri                     Pob (7:8) : Pob (9:10)

13:00 pioniri 1:2                OŠ Avram Mrazović Sombor: OŠ Branko Radičević Stapar

 

SREDA 14.03.2018.

 

08:30 pioniri 11:12            OŠ 22. Oktobar Bački Monoštor : OŠ Dositej Obradović Sombor

09:10 pionirke                            OŠ Bratstvo jedinstvo Sombor : Pob (2:3)

09:40 pioniri                     Pob (1:2) :   Pob (3:4:5:6)

10:20 pionirke                             OŠ 22. Oktobar Bački Monoštor : OŠ Ivan Goran Kovačić Stanišić

10:50 pioniri                     Pob(11:12) : Pob (7:8:9:10)

11:30 pionirke                            FINALE

12:00 pioniri                     FINALE

12:40 omladinci                 3:4    Srednja ekonomska škola Sombor : Gimnazija Veljko Petrović Sombor

 

ČETVRTAK 15.03.2018.

 

08:30 omladinci 1:2           Srednja poljoprivredno prehrambena škola Sombor : Srednja škola Sveti Sava Sombor

09:20 omladinci                          Pob (3:4) : Srednja tehnička škola Sombor

10:10 omladinke                FINALE

11:00 omladinci                          FINALE