Startovalo futsal Prvenstvo Vojvodine

Za vikend je startovalo futsal Prvenstvo Vojvodine. Klubovi sa našeg područja bili su više nego uspešni. U Somboru je odigran derbi našeg područja. Sastali su se KMF Sombor i KMF Hajduk iz Kule. Gosti su bili bolji rival na terenu, te su zasluženo slavili sa 4:6 (1:3). Strelci za domaće Topalov, Sapožnjičenko, Njegovanović i Dulić. Ekipa Apa futsala iz Apatina gostovala je u Beočinu, trećeplasiranoj ekipi Mićko Trenda. Apatinci su loše ušli u meč, jer su već nakon 15 minuta gubili sa velikih 3:0. Do kraja poluvremena uspeli su samo da ublaže veliku prednost domaćina, pa su na poluvreme otišli sa manjkom od dva gola. Ipak, u nastavku, gosti su zaigrali bolje, preuzeli su inicijativu, preuzeli su dominaciju na terenu, što je na kraju rezultiralo velikim preokretom. Konačan rezultat 5:6 za Apa futsal. Futsaleri Pčinje iz Karavukova ubedljivo su slavili protiv ekipe Tanga iz Novog Sada sa 7:1. Domaćin bolji od starta, više su želeli pobedu. Strelci za Pčinju: Cvetković 3, Vračević i Crnjanski po 2. Narednog vikenda u Somboru se sastaju KMF Sombor i KMF Pčinja, Hajduk dočekuje ekipu Mićko Trenda, dok Apa futsal dočekuje ekipu Srbobrana.