Martinović sudi na stadionu kraj “pruge”

Nadležni organi Područnog fudbalskog saveza Sombor odredili su službena lica za utakmice 13. kola Područne lige, 10. kola Međuopštinske fudbalske lige – prvi razred, odnosno 9. kola Međuopštinske fudbalske lige – drugi razred, koje se igraju u subotu i nedelju, 4. i 5. novembra.

PFL Sombor – 13. kolo

subota

Borac – Budućnost (M) (sudi Dudok, pomoćnici Mirković i Vujić, delegat Rabrenović),

ŽAK – Vojvodina (sudi Martinović, pomoćnici Latinović i Šolaja, delegat Andrić),

Mladost – Stanišić (sudi Bosnić, pomoćnici Radanović i Stojačić, delegat Karan),

Hajduk Junior – Slavija (sudi D. Mitrović, pomoćnici Jajčević i Manić, delegat Sužnjević);

nedelja

Hercegovac – Kula (sudi Krneta, pomoćnici Nađ i Čapko, delegat Srdić),

Krila Krajine – Crvenka (sudi Jerilović, pomoćnici P. Vračar i Stojčević, delegat Marjanac),

Budućnost (P) – Lipar (sudi Petrović, pomoćnici Malbašić i Andrea Hernaus, delegat Arsić),

Rusin – Stari grad (sudi Janković, pomoćnici Aleksić i Milankov, delegat Ivan).

MFL Sombor prvi razred 10. kolo:

nedelja

Omladinac (D) – Rastina 1918 (sudi Mirković, pomoćnici Pilić i Jerčić, delegat Radosavljević),

Dunav – Aleksa Šantić (sudi Kiršner, pomoćnici Milanović i Orlović, delegat Lekić),

Omladinac (B) – Radnički 1918 (sudi Zeljković, pomoćnici Šćepanović i Lukić, delegat Vaslović),

Hajduk – Jedinstvo (sudi Sabo, pomoćnici Jovanović i Olujić, delegat Mraović),

Kordun – Polet (sudi D. Mitrović, pomoćnici Boškić i Markuš, delegat Bakić),

Partizan – Dinamo 1923 (sudi Z. Vračar, pomoćnici Haler i Andrej Hernaus, delegat Sabo).

MFL Sombor drugi razred 9. kolo:

subota

Panonija – Dinamo (S) (zamena domaćinstva)

(sudi Vasić, pomoćnici Vejnović i Rakić, delegat Jovanović);

nedelja

OFK Šikara – Terekveš (sudi Vujić, pomoćnici Radulović i Sivč, delegat Kesegić),

Telečka – Graničar(sudi Mahotka, pomoćnici Antal i Kusturin, delegat Nimak),

KFK Kula – Sport (sudi Laluja, pomoćnici Parčetić i Tomaš, delegat Filipović).

Slobodan: OFK Metalac.