Bowling Stonsi poraženi od Žabca

Somborska ekipa Bowlingstones green town poražena je u odloženom meču treće kola Prve bowling lige Srbije od beogradskog Žabca sa 11:5 (4327:4142). Somborski tim je bolje otvorio meč, dobio je prvi set, međutim podbacili su naredna dva, pa su domaći lako preokrenuli rezultat. Poslednja tri seta završena su bez pobednika. „Beograđani“ su na konto više srušenih pinova dobili i dodatna četiri boda, te su samo potvrdili pobedu. U poraženom sastavu odličan nastup imali su Vučković sa 1.109 srušenih pinova, dok je Minić oborio 1.027. Pored njih dvojice nastupili su još: Naumov 996, Mandić 493, Imre 515. Izveštaj sa susreta pogledajte u prilogu. Nakon sedam odigranih mečeva Stonsi imaju tri pobede i četiri poraza, te zauzimaju osmo mesto u konkurenciji jedanaest ekipa. Naredni meč igraju protiv stepenicu niže rangirane Crvene Zvezde.