Stonsi bolji za 42 pina

Babulj Kandy – Bowling Stonsi 6:10 (4.093:4.135).

Ekipa Bowling Stonsa gostovala je juče u Beogradu, gde su odigrali svoju utakmicu šestog kola protiv ekipe Babulj Kendya. U veoma neizvesnom duelu somborski tim je tek u finišu meča uspeo da obezbedi pobedu. Stonsi su bolje otvorili meč i nakon tri odigrana seta imali su prednost od 4:2. Ipak, domaćin se nije predavao i sa osvojena naredna dva seta preokrenuo je rezultat. Somborci su poravnali rezultat u poslednjem šestom setu, te su nakon dodavanja dodatnih bodova na pinove stigli do važnih bodova. U pobedničkom timu istakao se Marko Minić sa 1.137 oborenih pinova. Predrag Mandić i Nikola Vučković imali su skoro identičan učinak. Mandić je srušio 1.042 pina, dok je Vučković imao pin manje. Pored njih nastupili su Imre (800) i Tolić (115). Stonsi su u dosadašnjem šampionatu odigrali samo tri meča. Upisali su dve pobede i jedan poraz. Naredni meč bi trebalo da igraju protiv poslednje plasiranog Inela.