Rukometašice „pale“ u nastavku

Ženski rukometni klub Ravangrad poražen je u sedmom kolu Prve lige Srbije – grupa Sever od ekipe Rume. Iako su domaće igračice bile u igri tokom prvog poluvremena, nastavak meča su odigrale katastrofalno. Postigle su samo četiri gola u nastavku meča, dok su gošće iz Rume „rešetale“ mrežu domaće ekipe. Najefikasnija igračica utakmice bila je Jelena Vukmirić sa sedam golova, dok je Branislava Savić dala gol manje. U domaćem sastavu Dušanka Orlić i Milica Cvetković postigle su po četiri pogotka. Ekipa Sombora nije stigla do bodova ni nakon šestog meča sezone. Oni su na domaćem parketu poraženi od Crepaje sa 24:26. Najbolji u domaćem sastavu bili su Aćić i Kokrehelj sa sedam golova. Dalmatinac iz Riđice izvukao je remi u poslednjim trenucima utakmice. Tokom čitavog susreta viđena je izjednačena igra oba tima, igralo se uglavnom gol za gol. Jedan bod svom timu doneo je Komazec, golom u poslednjem minutu susreta. U sastavu Riđičanaca dominirali su Strahinja Macura sa devet, odnosno Marko Vojvodić sa sedam pogodaka. U poslednjem rangu Grafičar iz Bezdana je slavio na gostovanju u Sivcu, dok je Kljajićevo poraženo u Ruskom Krsturu. Meč između Obilića i Graničara je odložen.